Mersin İdmanyurdu, Galatasaray'a bileniyor

Mersin İdmanyurdu, Galatasaray'a bileniyor
Mersin İdmanyurdu, Galatasaray'a bileniyor
- Kulüp basın sözcüsü Erdem: "Galatasaray karşısında karakterli ve öz güvenli bir futbol sergileyerek taraftarımızı sevindirmek istiyoruz"

MERSİN (AA) -   Spor  Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'nun basın sözcüsü Ayhan Erdem,  Galatasaray karşısında karakterli ve öz güvenli bir futbol sergileyerek taraftarları sevindirmek istediklerini belirtti.

Erdem, yazılı açıklamasında, lige verilen arayı iyi değerlendirdiklerini ve güçlü rakiplerini mağlup ederek çıkışa geçmek istediklerini ifade etti.

Geçen yıl aynı futbolcularla başarı yakaladıklarına dikkati çeken Erdem, bu yıl da aynı kadroyla iyi işler yapacaklarına inandıklarını aktardı.

Galatasaray'ın gücünü bildiklerini ancak kötü gidişata son vermek istediklerini vurgulayan Erdem, şöyle devam etti:

"Galatasaray gerek kadro kalitesi gerek taraftarı gerekse de camia olarak bu ligin köklü ekiplerinden biri. Onların da lige istedikleri gibi başlayamamış olmaları bu maçın daha zor geçmesine sebep olacak. Ligdeki 3 maçtan sıfır puan almamızın stresini üzerimizde elbetteki hissediyoruz. Ancak biz de iyi bir ekibiz. Galatasaray karşısında karakterli ve öz güvenli bir futbol sergileyerek taraftarımızı sevindirmek istiyoruz."

Bu arada, kırmızı-lacivertli ekip, Galatasaray maçının hazırlıklarını bugün ve yarın yapacağı basına kapalı antrenmanlarla tamamlayacak.