Mersin İdmanyurdu'nun 90. kuruluş yıl dönümü

Mersin İdmanyurdu'nun 90. kuruluş yıl dönümü
Mersin İdmanyurdu'nun 90. kuruluş yıl dönümü
- Toroslar Belediye Başkanı Tuna: - "Mersin İdmayurdu'nun kurumsal bir kimlik kazanması gerekiyor. Bu da tesisleşmeden geçiyor. Belediye olarak takımımıza her zaman destek olmaya hazırız"

MERSİN (AA) - Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin İdmayurdu'nun kurumsal bir kimlik kazanması gerektiğini belirterek, bunun tesisleşmeden geçtiğini, belediye olarak takıma desteğe her zaman  hazır olduklarını ifade etti.

Tuna, Mersin İdmanyurdu'nun kuruluşunun 90. yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, kırmızı-lacivertli ekibin tarihinin zaferlerle dolu olduğunu kaydetti. 

Yeni sezonda takıma başarı dileyen Tuna'nın, mesajında şu ifadeler yer aldı:

"Mersinimizi Spor Toto Süper Lig'de başarılı bir şekilde temsil eden takımımızın kuruluşunun 90. yıl dönümünü kutluyorum. Tarihi zaferlerle dolu takımımıza 2015-2016 sezonunda da başarılar diliyorum. Eminim ki takımımız bize daha nice zaferler kazandıracaktır. Mersin İdmayurdu'nun kurumsal bir kimlik kazanması gerekiyor. Bu da tesisleşmeden geçiyor. Belediye olarak takımımıza her zaman destek olmaya hazırız. Tesisleşme anlamında da üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Bildiğiniz gibi takımımıza bir arsa tahsisinde bulunmuştuk ama yıllardır her hangi bir çalışma yapılmadı. Eğer değerli yöneticilerimizin bu noktada yeni bir talepleri olursa bu talebi karşılamaya hazırız."