Mersin Valisi Çakacak'a ziyaretler

Mersin Valisi Çakacak'a ziyaretler
Mersin Valisi Çakacak'a ziyaretler
MERSİN (AA) - Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) Koordinatör Başkanı Mehmet Bülent Aymen ile Genç Mersin İdmanyurdu...

MERSİN (AA) - Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) Koordinatör Başkanı Mehmet Bülent Aymen ile Genç Mersin İdmanyurdu Taraftarlar Derneği Başkanı Osman Özel ve beraberindekileri kabul etti.

Mersin Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, Çakacak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kente büyük katkılar sunan AKİB'e destek vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Genel Sekreter İsmail Çetin ve Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Sarı ile birlikte ziyarette bulunan Aymen ise birlik bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında Çakacak'a bilgi verdi.

Ardından Genç Mersin İdmanyurdu Taraftarlar Derneği Başkanı Osman Özel, dernek ikinci başkanı Hazar Yusuf Gökel ve Onursal Başkan  Kemal Tepebaş, Çakacak'ı makamında ziyaret etti.

Çakacak, yaptığı konuşmada, her zaman sporun ve sporcuların yanında olduklarını, Mersin İdmanyurdu'na her zaman destek vereceklerini aktardı.

İkinci Başkan Gökel, ise 16 Ağustos 'un takımlarının 90. kuruluş yıl dönümü olduğunu hatırlatarak Cumhuriyet Alanı'nda bir görsel etkinlik yapılması için Çakacak'tan destek istedi.

Ziyarette dernek yöneticileri tarafından, üzerinde Çakacak'ın isminin yazılı olduğu takım forması ve plaket takdim edildi.