MHP Mersin milletvekillerinden Tarsus'a ziyaret

MHP Mersin milletvekillerinden Tarsus'a ziyaret
MHP Mersin milletvekillerinden Tarsus'a ziyaret
MERSİN (AA) - MHP Mersin milletvekilleri Baki Şimşek ve Ali Öz, Tarsus ilçesini ziyaret ederek partisinin teşkilat üyeleriyle bir araya...

MERSİN (AA) -  MHP Mersin milletvekilleri Baki Şimşek ve Ali Öz, Tarsus ilçesini ziyaret ederek partisinin teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

Milletvekili Baki Şimşek, bir kafede düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Tarsus ve Mersin bölgesiyle ülke sorunlarına son derece duyarlı olduklarını söyledi.

Ülkenin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiklerini belirten Şimşek, "Bölgeye hayat verecek olan havaalanı, Pamukluk Barajı, Tarsus-Kazanlı Sahil Bandı Projesi durdu. Kısaca bölgemizin sorunu çok. Bu sorunların takipçisi olmaya devam edeceğiz" dedi.

Milletvekili Öz de hükümetin acilen kurulması gerektiğini aktardı.

MHP'nin koalisyon ortağı olma konusundaki 4 adet talebinin olduğunu ifade eden Öz, "Bu talepler kabul edildiği takdirde koalisyon ortağı oluruz. Ancak şu anda görüşmeler yapan AK Parti ve CHP 'nin ivedilikle koalisyonu kurmaları gerekir" diye konuştu.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can ise yerel yönetim olarak yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında bilgi verdi. 

Toplantıya MHP Tarsus İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur ve yönetim kurulu ile Ülkü Ocakları Tarsus Şube Başkanı Ali Rıza Genç de katıldı.