Otilia, Türkçe şarkı söyleyecek

Otilia, Türkçe şarkı söyleyecek
Otilia, Türkçe şarkı söyleyecek
- Dünyada liste başı olan "Bilionera" şarkısıyla tanınan Otilia, Türkçe parça seslendirecek - Otilia: "Türk insanını gerçekten çok seviyorum ve onlara Türkçe parça hediye etmek istedim. Çok heyecanlıyım. Bunun için Türkçe kelimelerle hazırlıklar yapıyorum"

MERSİN (AA) - MUSTAFA GÜNGÖR - BASİR GÜLÜM - Dünyada hit olan "Bilionera" şarkısıyla tanınan Rumen şarkıcı Otilia, Türkiye  sevgisini söyleyeceği Türkçe şarkıyla gösterecek.

Serdar Ortaç ile düet yapacak Otilia'nın şarkısı, 20 ülkede aynı anda yayınlanacak. Otilia, söyleyeceği Türkçe parçayla, Türk hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetmeyi amaçlıyor.

Otilia, bir programa katılmak için geldiği Mersin'de AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'yi çok sevdiğini belirtti.

İlk kez Türkçe şarkı seslendireceğini anlatan Otilia, "Türkiye'deki her şeyi çok seviyorum. Bunu gerçekten, kalpten söylüyorum. Türkiye'yi çok seviyorum. Binalarını, havasını, insanlarını seviyorum. Türkiye'de kendimi evimde gibi hissediyorum" dedi. 

Daha önce Rumence,  İngilizce , Rusça, İspanyolca ve Fransızca parçalar söylediğini aktaran Otilia, "Türkçe parça seslendireceğim için çok heyecanlıyım. Bunun için Türkçe kelimelerle hazırlıklar yapıyorum. Türk insanını gerçekten çok seviyorum ve onlara Türkçe bir parça hediye etmek istedim" diye konuştu.

Seslendireceği şarkının adını açıklamayan Otilia, parçanın 3-4 haftada hazır olacağını kaydetti.