Servet ve Sinan yeniden Mersin İdmanyurdu'nda

Servet ve Sinan yeniden Mersin İdmanyurdu'nda
Servet ve Sinan yeniden Mersin İdmanyurdu'nda
- Ligde henüz puanla tanışamayan kırmızı-lacivertli ekip, sezon öncesinde ücret konusunda sorun yaşadığı Servet Çetin ve Sinan Kaloğlu'yla anlaşmaya vardı - Mersin ekibinde kadro dışı bırakılan kaleci Nihat Şahin de affedildi

MERSİN (AA) - Spor Toto Süper Lig'de geride kalan 3 haftada puanla tanışamayan Mersin İdmanyurdu, eski oyuncuları Servet Çetin ve Sinan Kaloğlu ile yeniden anlaştı, kadro dışı bıraktığı kalecisi Nihat Şahin'i de affetti. 

Lige istediği başlangıcı yapamayan Mersin ekibi, sezon öncesinde ücret konusunda anlaşmaya varamadıkları Servet Çetin ile Sinan Kaloğlu'nu transfer döneminin sonuna doğru yeniden görüşerek, sorunu çözdü.

Mersin İdmanyurdu Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Serttaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her iki oyuncuyla anlaşma sağlandığını belirterek, oyunculara bugün imza attıracaklarını söyledi.

Transfer yasağından dolayı iç transfere yöneldiklerini ifade eden Serttaş, "Servet ve Sinan, geçen sezon maksimum düzeyde takıma faydalı oldular. Bu sezon da katkı sunacaklarını ve takımın ilerlemesinde pay sahibi olacaklarını düşünüyoruz. Zaten bu oyuncularımız da Mersin İdmanyurdu'nda kalmak istiyorlardı" dedi.

Serttaş, kadro dışı bırakılan kaleci Nihat Şahin'in de affedildiğini, en kısa zamanda takıma katılacağını kaydetti.