Silifke Adliyesi çevresinde peyzaj çalışması

Silifke Adliyesi çevresinde peyzaj çalışması
Silifke Adliyesi çevresinde peyzaj çalışması
- Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Köklü: "Hizmet binamızın eksikliklerini bir bir çözüyoruz. Belediyemiz bu konuda bizlere çok yardımcı oldu"

MERSİN (AA) - Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Köklü, "Hizmet binamızın eksikliklerini bir bir çözüyoruz. Belediyemiz bu konuda bizlere çok yardımcı oldu" dedi.

Köklü, Belediye Başkanı Mustafa Turgut ve beraberindekilerle adliye binası çevresinde yapılan çimlendirme, parke, kamelya ve peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Köklü, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, ilçede görev yaptığı süre içerisinde, resmi kurum ve kuruluş temsilcileri ve halkla uyum içerisinde çalışmalar yürüteceklerini kaydetti.

Silifke'de görev yapmaktan ve Silifkelilerle birlikte olmaktan son derece memnun olduğunu ifade eden Köklü, şöyle devam etti:

"Hizmet binamızın eksikliklerini bir bir çözüyoruz. Belediyemiz bu konuda bizlere çok yardımcı oldu. Çevre düzenleme çalışmalarından tutun da asfaltlama, peyzaj, parke, kamelya ve çimlendirme gibi birçok yenilikleri belediyemiz gerçekleştirdi. Kurumlar arası iş birliğine her zaman önem veriyor, Belediye Başkanı Turgut'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz."

Turgut ise ilçeyi tarihi ve doğal güzellikleriyle yaşanabilir bir kent haline getirmek amacıyla çalıştıklarını söyledi.