Silifke Belediyesi 22 mahallenin durak ihtiyacını karşıladı

Silifke Belediyesi 22 mahallenin durak ihtiyacını karşıladı
Silifke Belediyesi 22 mahallenin durak ihtiyacını karşıladı
MERSİN (AA) - Silifke Belediyesi, kendi atölyesinde ürettiği 38 otobüs durağını, kırsal bölgelerde bulunan 22 mahallenin çeşitli...

MERSİN (AA) - Silifke Belediyesi, kendi atölyesinde ürettiği 38 otobüs durağını, kırsal bölgelerde bulunan 22 mahallenin çeşitli caddelerine yerleştirdi. 

Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, ilçe merkezi ve kırsal bölgelerdeki mahallerin eksikliklerini yerinde inceleyerek vatandaşların taleplerini dinledi.

Turgut, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, yol, park, çevre düzenlemesi ve sosyal alan gibi hizmetlerin yanı sıra mahallelerde eksik olan minibüs bekleme duraklarının da hızlı bir şekilde tamamlandığını belirtti. 

Belediyenin kendi üretim atölyesinde yapılan durakları, ihtiyaç duyulan mahallelere yerleştirdiklerini anlatan Turgut, şöyle devam etti:

"Şehir merkezimize yakın olan mahalleler ile kırsal mahallelerimizin birçoğunda vatandaşlarımızın otobüs veya dolmuş bekleyecekleri bir durak bile yok. Vatandaşlarımızın özellikle öğrenciler için talepte bulunduğu bu durakları hızlı bir şekilde mahallelerimize kazandırmaya ve bu eksikliği gidermeye devam ediyoruz. Bu talepler doğrultusunda belediyemizin atölyesinde üretilen toplam 38 durak, ihtiyaç duyulan 22 mahalleye yerleştirildi. İmkanlarımız dahilinde bu eksiklikleri tamamlamaya devam edeceğiz."