Silifke Belediyesi'nde bayramlaşma töreni

Silifke Belediyesi'nde bayramlaşma töreni
Silifke Belediyesi'nde bayramlaşma töreni
MERSİN (AA) - Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Kurban Bayramı öncesinde belediye çalışanlarıyla bayramlaştı. Turgut, kamu kurumlarının 9...

MERSİN (AA) - Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Kurban Bayramı öncesinde belediye çalışanlarıyla bayramlaştı.

 Turgut, kamu kurumlarının 9 günlük tatile girmesi dolayısıyla belediye birimlerini tek tek ziyaret etti. Belediye Başkanı Turgut'a yardımcıları Ömer Savar, Esen Tuba Tol, Abdullah Yılmaz ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kafes eşlik etti.

Turgut, yaptığı açıklamada, Silifke Belediyesi'nin büyük bir aile olduğunu, birlik ve beraberlik içinde çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi. 

Kurban Bayramı'nda birlik ve beraberlik duygularının ön plana çıktığını vurgulayan Turgut, şöyle devam etti:

"Birbirimize kenetlenmemize vesile olan bayram günlerini yaşıyoruz. Bayramlar, aynı sofrada bir arada olmamız için inancımızın ve geleneklerimizin bize sunduğu en özel günlerdir. Paylaşmanın ön plana çıktığı bu özel günlerde bir olmanın ve yardımlaşmanın bilinciyle hareket etmeliyiz. Bütün çalışanlarımız, vatandaşlarımıza hizmet için ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Silifke halkı adına tüm emekçilerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da daha da çok çalışarak, ilçemizi daha da güzelleştireceğiz. Hepimizin bayramı kutlu olsun."