Silifke Belediyespor'da sağlık kontrolü

Silifke Belediyespor'da sağlık kontrolü
Silifke Belediyespor'da sağlık kontrolü
MERSİN (AA) - Mersin Amatör Süper Lig'de mücadele edecek Medcem Silifke Belediyesporlu oyuncular sağlık kontrolünden geçti.Futbolcular Silifke'de...

MERSİN (AA) - Mersin Amatör Süper Lig 'de mücadele edecek Medcem Silifke Belediyesporlu oyuncular sağlık kontrolünden geçti.

Futbolcular Silifke'de bulunan özel bir hastanede eko tetkik, ortopedi, efor testi, göz, genel cerrahi, kardiyoloji ve akciğer testlerinden geçirildi.

Kulüp Başkanı Mehmet Ali Özer, yaptığı açıklamada, sağlık kontrolü yapılan futbolcularda herhangi bir rahatsızlığın bulunmadığını söyledi. 

Sponsor hastanenin müdürü Ozan Yılmaz ve personele teşekkür eden Özer, "Futbolcularımız sezon öncesi sağlık kontrollerinden geçti. Hepsinin sağlığı yerinde" dedi.

Halkın sağlık sorularını çözmenin yanında böyle bir kuruluşa sponsor olmaktan onur duyduklarını ifade eden hastane müdürü Yılmaz ise yapılan kontrollerde futbolcuların hiçbirinde rahatsızlık bulunmadığını kaydetti. 

Medcem Silifke Belediyespor teknik heyetine ve futbolcularına başarılar dileyen Yılmaz, "İnşallah şampiyonluk parolasıyla başladıkları bu yolda emeklerinin karşılığını alırlar" diye konuştu.