Silifke'de yol çalışmaları

Silifke'de yol çalışmaları
Silifke'de yol çalışmaları
MERSİN (AA) - Silifke Belediyesi tarafından Seyranlık Mahallesinde 12 kilometrelik yeni yol açma çalışmaları başlatıldı.Belediye Başkanı Mustafa...

MERSİN (AA) - Silifke Belediyesi tarafından Seyranlık Mahallesinde 12 kilometrelik yeni yol açma çalışmaları başlatıldı.

Belediye Başkanı Mustafa Turgut, yaptığı yazılı açıklamada, insanların hayatını kolaylaştırmak ve yaşanabilir bir şehir yaratmak için çalıştıklarını kaydetti.

Hızlı ve dinamik bir gelişim süreci yaşayan Silifke'de çok sayıda yeni yerleşim birimlerinin kurulduğunu ifade eden Turgut, şunları belirtti:

"Seyranlık Mahallesinde 12 kilometrelik yeni yol açma çalışmalarına başladık. Silifke ve mahallelerimiz büyük bir şantiye kimliği kazandı. Pek çok bölgede hızla yeni yerleşim birimleri kuruluyor. Büyüyen, gelişen ve genişleyen Silifke'de modern yeni yaşam ve yerleşim birimleri hızla çoğalıyor. Daha dünkü boş arazilerde bugün imarlı mahalleler yükseliyor. Bu gelişimi bütün ilçeye yaymak, hızını artırmak için yeni yolların, ulaşım kanallarının önemini biliyoruz ve bu amaca göre çalışıyoruz."