Süper Lig'de fikstür çekimi

Süper Lig'de fikstür çekimi
Süper Lig'de fikstür çekimi
- Sezonu geçen yıl olduğu gibi yine Beşiktaş maçıyla açacak Mersin İdmanyurdu, bu sefer rakibini yenmek istiyor - Futbol şube sorumlusu Serttaş: "Geçen yıl kaybetmiştik ama bu sefer Beşiktaş'ı yenerek iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" - "İlk haftada Beşiktaş'ın kente gelecek olmasının kombine satışlarını da artıracağını düşünüyoruz"

MERSİN (AA) - Mersin İdmanyurdu  Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Serttaş, sezona yine sahalarında oynayacakları  Beşiktaş maçıyla başlayacaklarını hatırlatarak, bu sefer kazanan taraf olmak istediklerini söyledi.

Serttaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig 2015-2016 sezonu fikstüründen memnun olduklarını ifade etti.

Geçen yıla oranla daha iyi bir fikstür çektiklerini belirten Serttaş, "İlk hafta da yine Beşiktaş'ı Mersin'de ağırlayacağız. 2014-2015 sezonunun ilk haftasında Mersin Stadyumu'nda rakibimize 1-0 mağlup olmuştuk. Geçen yıl kaybetmiştik ama bu kez Beşiktaş'ı yenerek iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" diye konuştu.

Serttaş, ilk hafta Beşiktaş'ı konuk edecek olmalarının kombine satışlarına da olumlu yansıyacağını kaydetti.

Takımın sezona en iyi şekilde hazırlanmak için Bolu'da çalışmalarını sürdürdüğüne değinen Serttaş, teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde ligi Avrupa kupalarına katılacak bir yerde bitirmeye hedeflediklerini sözlerine ekledi.