TAKİK üyeleri, AK Parti milletvekili adaylarıyla buluştu

TAKİK üyeleri, AK Parti milletvekili adaylarıyla buluştu
TAKİK üyeleri, AK Parti milletvekili adaylarıyla buluştu
MERSİN (AA) - Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi (TAKİK) üyeleri, AK Parti Mersin milletvekili adaylarıyla bölgenin sorunlarını ve çözüm yollarını...

MERSİN (AA) - Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi (TAKİK) üyeleri, AK Parti Mersin milletvekili adaylarıyla bölgenin sorunlarını ve çözüm yollarını görüştü.

Tarsus Ticaret Borsası salonunda gerçekleştirilen "Milletvekili Adayları Tarsus'la Buluşuyor" konulu toplantılarının ilkine  AK Parti adayları konuk oldu.

TAKİK üyesi oda başkanları ve milletvekili adaylarının katıldığı toplantıda, birlik ve beraberlik mesajı verildi.

TAKİK Yürütme Kurulu Başkanı Murat Kaya, seçim sürecinin, tüm milletvekili adaylarını için hayırlı geçmesini temenni etti.

Her türlü desteğe hazır olduklarını belirten Kaya, "İlimize faydalı olacak her konuda talepleri doğrultusunda, her türlü destek ve lobi faaliyeti oluşturulmasına yardımcı olacağımıza söz veriyoruz ancak aynı duyarlılığı da milletvekili adaylarımızdan bekleyeceğiz" dedi.

Milletvekili adayları da TAKİK üyelerince kendilerine yöneltilen soru, sorun ve sıkıntılara cevap vererek, seçilmeleri halinde bu tür toplantıların daha sık yapılması için Tarsus'ta olacaklarını aktardı.