Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdürü Boğa:

Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdürü Boğa:
Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Müdürü Boğa:
- "Türkiye genelinde faaliyet gösteren 16 bölge birliği arasında yılın ilk 6 ayının performans birincisi olduk"

MERSİN (AA) - Tarım Kredi Kooperatifleri Mersin Bölge Birliği'nin,  Türkiye genelinde faaliyet gösteren 16 bölge birliği arasında yılın ilk 6 ayının performans birincisi olduğu bildirildi.

Mersin Bölge Birliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 107 kooperatifin bağlı olduğu Mersin Bölge Birliği üyeleri Adana 'da bir araya geldiği belirtildi. 

 Adana, Hatay, Osmaniye ve Mersin'i kapsayan bölgenin önemli çalışmalarla dikkati çektiği toplantıda, Bölge Müdürü Hayati Boğa, "Türkiye genelinde faaliyet gösteren 16 bölge birliği arasında yılın ilk 6 ayının performans birincisi olduk. Bu değerlendirmede satış, krediler, ürün değerlendirme, takip, tahsilat, sigortacılık, yeni ortak kaydı ve faal ortak sayısı gibi kriterler dikkate alındı" ifadesini kullandı.

Elde edilen başarının bölge için önemli olduğunu vurgulayan Boğa, başarının tüm ekibin ortak çalışmasıyla gerçekleştiğini kaydetti.

Ayrıca toplantıda, 2015 yılının ikinci altı aylık hedefleri ve bu hedefe ulaşmak için yapılması gerekenlerin de tartışıldığı ifade edildi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Adana

  ,

  HATAY

  ,

  Mersin

  ,

  Tarım

  ,

  Kredi

  ,

  osmaniye

  ,

  2015