Tarsus Kaymakamı Atmaca göreve başladı

Tarsus Kaymakamı Atmaca göreve başladı
Tarsus Kaymakamı Atmaca göreve başladı
MERSİN (AA) - Tarsus Kaymakamı olarak atanan Bekir Atmaca görevine başladı.Atmaca, yaptığı açıklamada, Tekirdağ Vali yardımcılığından önce Mersin'de...

MERSİN (AA) ? Tarsus Kaymakamı olarak atanan Bekir Atmaca görevine başladı.

Atmaca, yaptığı açıklamada, Tekirdağ Vali yardımcılığından önce Mersin'de Akdeniz Kaymakamlığı görevinde bulunduğunu hatırlatarak, "Tarsus dünyanın en eski kentlerinden birisi. Bereketli toprakları, tarihi ve kültürel dokusu ile önümüzdeki süreçte kavuşacağı yeni yatırımlarıyla cazibe merkezi olacak bir şehrimiz. Hep birlikte el ele vererek Tarsus'u geliştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Tarsus basınının ilçenin sorunlarına son derece duyarlı olduğunu gözlemlediğini ve bunun kent gelişimine önemli katkılar sağlayacağını vurgulayan Atmaca, hep birlikte el ele vererek sorunların çözümüne katkı sağlayacaklarını kaydetti.

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1988 yılında mezun olan Atmaca, 1989 yılında Gümüşhane Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilen Atmaca, evli ve 3 çocuk babası.