Türkiye 3'üncüsü olan tenisçi Süren'den Göç'e ziyaret

Türkiye 3'üncüsü olan tenisçi Süren'den Göç'e ziyaret
Türkiye 3'üncüsü olan tenisçi Süren'den Göç'e ziyaret
MERSİN (AA) - Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen Türkiye Tenis Şampiyonası'nda 3'üncü olan Mete Can Süren, Tarsus Kaymakamı...

MERSİN (AA) -  Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Ankara 'da düzenlenen Türkiye Tenis Şampiyonası'nda 3'üncü olan Mete Can Süren, Tarsus Kaymakamı Hasan Göç'ü makamında ziyaret etti.

Göç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek genç tenisçiyi elde ettiği başarısından dolayı kutladı. 

Başarıya her zaman destek olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini vurgulayan Göç, şöyle devam etti:

"Genç tenisçimizin Tarsus'ta antrenman yapmak için partner dahi bulamadığını belirtmesine üzüldüm. Tarsus'a İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz bünyesinde tenis kortu yapılması konusunda bir çalışma başlatılmasını istedim. Her türlü imkansızlığa rağmen Türkiye derecesi yapan Mete Can Süren'e destek olacağız ve çok daha iyi yerlere gelmesine katkı sağlayacağız. Bunun yanı sıra teniste başarılı sporcularımızın çıkması için tenis kortu yapılması konusunda çalışma başlatıyoruz. Tenis sporunu tüm gençlerimize ve çocuklarımıza sevdirmek istiyoruz."

Hedefinin uluslararası yarışmalarda Türkiye'yi temsil etmek olduğunu ve ileride profesyonel tenis antrenörü olmak istediğini ifade eden Mete Can Süren, antrenmanlarının yanında üniversite sınavlarına da hazırlandığını kaydetti. 

Ziyarete Süren'in antrenörü Levent Ataman ve İlçe Gençlik Spor Müdürü Murat Tarsuslu da katıldı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Ankara

  ,

  Mersin

  ,

  spor

  ,

  ilçe

  ,

  göç

  ,

  zaman

  ,

  genç