Abramoviç ailesi, tatil için Marmaris'te

Abramoviç ailesi, tatil için Marmaris'te
Abramoviç ailesi, tatil için Marmaris'te
- Rus iş adamı Roman Abramoviç, ultra lüks yatı "Eclipse" ile geldiği Marmaris'in Hisarönü Körfezi'nde ailesiyle tatil yapıyor

MUĞLA (AA) - Rus adamı Roman Abramoviç, ultra lüks yatı "Eclipse" ile geldiği Marmaris'in Hisarönü Körfezi'nde ailesiyle tatil yapıyor. 

 İngiltere'nin en ünlü futbol kulüplerinden Chelsea'nin de sahibi olan milyarder Rus iş adamı Roman Abramoviç, 165 metre uzunluğundaki dev yatı "Eclipse" ile Marmaris'e geldi.

Hisarönü Körfezi'nde açığa demirleyen yatın geldiğini haber alan basın mensupları, Selimiye İskelesi'nden bir balıkçı teknesine binerek bölgeye gitti.

Biri kız iki çocuğun sürat teknesinin arkasına bağlanan ve "banana" adı verilen botta eğlendikleri görüldü. Gazetecilerin yaklaştığını fark eden görevliler, hızlı bir şekilde çocukları yata götürdü. 

Yattaki korumalar ise sürekli dürbünle takip ettikleri gazetecileri yata fazla yaklaşmamaları konusunda uyardı. Yatın etrafında uzun süre bekleyen gazeteciler, yatta olduğu tahmin edilen Abramoviç'i görüntüleyemedi. 

"Eclipse" bölgede tatil yapan turistlerin de ilgi odağı oldu.

Turistler, tekne ve sürat motorlarıyla bölgeye gelerek daha yakından görme fırsatı elde ettikleri yatın önünde fotoğraflar çektirdi.

Roman Abramoviç "Eclipse" geçen yıl yine ekim ayında Hisarönü Körfezi'ne demirlemiş, korumalarıyla birlikte bisiklet turu yapan Abramoviç, Selimiye Mahallesi'ni gezip, bir kafede çay içmişti. 


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  İngiltere

  ,

  haber

  ,

  Marmaris

  ,

  Çay

  ,

  Kız

  ,

  Tatil

  ,

  Lüks

  ,

  Ünlü

  ,

  ,

  muğla