AK Parti Muğla Milletvekili Özyer:

AK Parti Muğla Milletvekili Özyer:
AK Parti Muğla Milletvekili Özyer:
- "Ülke menfaatlerini parti menfaatlerinin üstünde tutarak hükümeti kurmaya çalışıyoruz. Hükümet kurulamazsa seçime hazırız"

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, " Ülke menfaatlerini parti menfaatlerinin üstünde tutarak hükümeti kurmaya çalışıyoruz. Hükümet kurulamazsa seçime hazırız" dedi. 

Özyer, AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci ile partisinin Marmaris İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Kalabalık bir partili grubu tarafından karşılanan Özyer, yaptığı konuşmada, seçimin ardından ilçeleri gezerek teşekkür ziyaretleri yaptıklarını söyledi. 

Seçim sonuçlarına göre halkın, içinde AK Parti'nin de olduğu koalisyon hükümeti kurulmasını istediğini belirten Özyer, "Ülke menfaatlerini parti menfaatlerinin üstünde tutarak hükümeti kurmaya çalışıyoruz. Hükümet kurulamazsa seçime hazırız" dedi. 

Türkiye 'nin yapısal reformlara ihtiyaç duyduğuna dikkati çeken Özyer, kurulacak uyumlu bir koalisyon hükümetiyle bu reformların acilen hayata geçirilmesi gerektiğini kaydetti. 

- "Sözlerimin arkasındayım"

Seçimden önce verdiği sözlerin tamamının seçimden sonra da arkasında olduğunu ifade eden Özyer, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Projeleri takip ediyoruz. Yeni Marmaris Devlet Hastanesi de bunlardan birisi. En kısa zamanda yer tahsisi gerçekleşip, ihale aşamasında geçeceğiz. Her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Siyaset seçim zamanı yapılır, seçimden sonra işimize bakalım. Belediye başkanları ve oda başkanlarımız her türlü projelerini bize getirsinler, takipçisi olacağımızın sözünü veriyoruz."

Bundan önceki milletvekilliği döneminde olduğu gibi bundan sonra da parti ayrımı yapmadan Muğla için hizmet vereceğini anlatan Özyer, daha iyi Marmaris için de her şeyi yapmaya hazır olduğunu bildirdi. Özyer, "Bir proje hayata geçmiyorsa, bu takip edilmemesindendir" dedi.

Son günlerde yaşanan terör olaylarına da değinen Özyer, Türkiye'nin bu sorunlarında üstesinden gelecek güçte olduğunu vurguladı.