AK Parti Muğla'da milletvekili adaylarını tanıttı

AK Parti Muğla'da milletvekili adaylarını tanıttı
AK Parti Muğla'da milletvekili adaylarını tanıttı
MUĞLA  (AA) - AK Parti Muğla İl Başkanlığı, 7 Haziran genel seçimlerinde milletvekili adaylarını tanıttı. Muğla Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen...

MUĞLA  (AA) -  AK Parti Muğla İl Başkanlığı, 7 Haziran genel seçimlerinde milletvekili adaylarını tanıttı. 

Muğla Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen tanıtım programında konuşan İl Başkanı İhsan Küreci, bugünün yeni Türkiye yolunda, yeni bir inanç ve güç tazelemek için önemli olduğunu söyledi.

AK Parti'nin 13 yıl boyunca tek derdi ve çabasının milletin iradesini üstün kılarak, hukuk ve demokrasiyi ülkenin en ücra köşesine kadar götürmek ve tüm insanları kucaklamak olduğunu belirten Küreci, şöyle konuştu:

"Muğla 2002 yılından bu yana muhalefetin bir kalesi olarak gösteriliyor. 7 Haziran genel seçimleri için bugün yeniden 2002 ruhuyla yola çıktık. Bu seçimler Muğla için bir miladın başlangıcı olacak. Muğla için derdi olan, sevdası olan AK Partili seçmenin burada sesi olmak istiyoruz. Muğla'yı iktidarla buluşturmak için bugün burada startı vermiş bulunuyoruz."

AK Parti Muğla birinci sıra milletvekili adayı Hasan Özyer ise partililere adaylık sürecindeki gelişmeleri anlattı.

AK Parti'den Muğla'ya yeniden hizmet etmek için göreve gelmenin heyecanı içinde olduğunu vurgulayan Özyer, "Adaylığım benim iradem dışında genel merkezin kamuoyunda ve parti teşkilatı içerisinde yaptığı yoklama ve anketler sonucu ortaya çıktı. Ben de partimin, teşkilatların, kamuoyunun bana verdiği bu görevden kaçmadım ve bugün karşınıza milletvekili adayı olarak geldim. Benden önce memleketimize ve partimize hizmet eden arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz de bu görevi devralan diğer arkadaşlarımız ile hem Muğla'ya hem de ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Programda milletvekili adayları Hasan Kökten, Elvan Göçer, Muhittin Kayabaş ve Özben Yelda Erol Gökcan ile Milletvekilleri Yüksel Özden ve Ali Boğa konuşma yaptı.

Aday tanıtımı, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.