AK Parti'den Muğlaspor'a ziyaret

AK Parti'den Muğlaspor'a ziyaret
AK Parti'den Muğlaspor'a ziyaret
- İl Başkanı Küreci ve teşkilat üyeleri MUğlaspor Kulubü'nü ziyaret etti

MUĞLA (AA) - AK Parti  İl Başkanı İhsan Küreci ve partinin il teşkilatı Muğlaspor Kulübünü ziyaret etti.

Ziyarete, Küreci'nin yanı sıra  Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kulüp Başkanı Haluk Beyimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Küreci, Muğlaspor'a şampiyonluk yolunda başarılar diledi. 

Muğlaspor'un kent için çok önemli olduğunu belirten Küreci, takımın bu sezon şampiyon olması için maddi manevi her türlü desteğin verileceğini söyledi.

Bu sezon şehirde güzel bir hava yakalandığını dile getiren Küreci, "Muğlaspor geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son anda kaçırdı. Bu sezon ise yapılan tüm hazırlıklar şampiyonluk üzerine. İlimizdeki tüm kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütleri el ele verdiğimiz takdirde bu sezon mutlaka şampiyonluğa ulaşırız. Biz AK Parti teşkilatı olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Takımımıza bu sezon üstün başarılar diliyoruz" dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu ise şehirde sezon öncesi çok güzel bir hava yakalandığını kaydetti.

Destek veren kişi ve kurumlara teşekkür eden Beyimoğlu, "Lig öncesi iddialı bir kadro oluşturduk. Takımımız hazırlıklarını sürdürüyor. Bu sezon inşallah şehrimizin 3. Lig özlemini sona erdireceğiz" diye konuştu.

Öte yandan 20 Eylül 'de başlayacak sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Muğlaspor'un 10 gün sürecek Kocaeli Kartepe kampı başladı. Kamp süresince çok sayıda hazırlık maçı oynayacak Muğlaspor, 20 Ağustos tarihinde kampı tamamlayarak Muğla'ya dönecek.