Anadolu Ajansı 95 yaşında

Anadolu Ajansı 95 yaşında
Anadolu Ajansı 95 yaşında
- Muğla Valisi Çiçek: - "Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna tanıklık eden, her daim halkımızın ülke ve dünyada yaşanan olaylar hakkında doğru, tarafsız şekilde haberdar olmasını sağlayan Anadolu Ajansı'nın 95. kuruluş yıl dönümünü kutlarım"

MUĞLA (AA) - Muğla Valisi Amir Çiçek, Anadolu Ajansı'nın 95. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Vali Çiçek, mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'ün talimatlarıyla kurulan Anadolu Ajansı'nın  bugün ülkenin, illerin, beldelerin ve köylerin güzelliklerini, değerlerini dünyaya duyurmaya devam ettiğini anlattı.

Anadolu Ajansı'nın 95 yıldır tarafsız ve nitelikli habercilik anlayışından taviz vermediğini vurgulayan Çiçek, şunları kaydetti:

" Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna tanıklık eden, her daim halkımızın ülke ve dünyada yaşanan olaylar hakkında doğru, tarafsız şekilde haberdar olmasını sağlayan Anadolu Ajansı'nın 95. kuruluş yıl dönümünü kutlarım. Toplumda saygınlığını ve güvenilirliğini koruyan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da toplumsal değerlere ve sorunlara sahip çıkarak ilke edindiği bağımsız, tarafsız ve doğru habercilik anlayışını sürdüreceğine inandığım Anadolu Ajansı ile tüm çalışanlarına sağlık ve başarı dilerim."