Aramaya geldikleri kardeşlerinin ölüm haberini aldılar

Aramaya geldikleri kardeşlerinin ölüm haberini aldılar
Aramaya geldikleri kardeşlerinin ölüm haberini aldılar
- Muğla'da kayıp olduğu için aranan kişi, ölü olarak ormanlık alanda bulundu - Arama çalışmalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'tan gelen ağabeyleri, ölüm haberi üzerine üzüntüye boğuldu

MUĞLA (AA) - Muğla'da ormanlık alanda bir kişinin cesedi bulundu.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Kahramanmaraş'tan inşatlarda çalışmak için Muğla'ya gelen Aydın Sütdelisi'nden (23) haber alamayan yakınları, durumu jandarmaya bildirdi.

Jandarma ekipleri, Sütdelisi'nin Muğla'da 2 gündür inşaata gelmediği bilgis üzerine İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ekipleri ile arama çalışması başlattı. Ekipler, arama çalışmalarını sürdürürken Sütdelisi'nin ağabeyleri de çalışmalara katılmak için yola çıktı.

Arama sonucunda Sütdelisi, çalıştığı inşaata yakın bir alanda ormanlık arazide hareketsiz şekilde yerde yatarken bulundu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Sütdelisi'nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Sütdelisi'nin cesedi, incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kardeşlerini aramak için Kahramanmaraş'tan gelen Sütdelisi'nin ağabeyleri ise kardeşlerinin ölüm haberi üzerine gözyaşlarına hakim olamadı.