Banka bırakılan bebeği polis buldu

Banka bırakılan bebeği polis buldu
Banka bırakılan bebeği polis buldu
-Fethiye Devlet Hastanesi yakınındaki bir bankın üzerinde kundağa sarılı halde polis tarafından bulunan kız bebek, hastaneye kaldırıldı -Bebeğin, aynı hastanede dün doğum yapan 17 yaşındaki E.G'ye ait olduğu belirlendi

MUĞLA (AA) - Fethiye ilçesinde hastane yakınındaki bir bankın üzerine kundağı içinde bırakılan kız bebek, hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, Fethiye Devlet Hastanesi'nde görevli polis memuru, hastane yakınındaki bir bankın üzerinde kundağa sarılı bir bebek bırakıldığını fark etti.

Polis memuru, bebeği hastaneye götürdü. Yapılan incelemede, 3 kilo 430 gram ağırlığındaki bebeğin, dün gece aynı hastanede doğum yapan 17 yaşındaki E.G'ye ait olduğu belirlendi. E.G'nin doğum yaptıktan sonra sabah saatlerinde bebeğiyle hastaneden gizlice ayrıldığı öğrenildi.

Sağlık kontrolünden geçirilen bebek, Fethiye Devlet Hastanesi Çocuk Servisine alındı. Polis, bebeğin annesi E.G'yi bulmak için çalışma başlattı.

Öte yandan, E.G'nin Milas ilçesinde yaşayan ailesinin, kızları için güvenlik güçlerine kayıp olduğuna dair başvuru yaptığı öğrenildi. Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürü İsa Eseoğlu, bebeğin devlet korumasına alınacağını ve konuyu takip ettiklerini bildirdi.


  ETİKETLER:

  Kayıp

  ,

  Fethiye

  ,

  Sabah

  ,

  Çocuk

  ,

  Aile

  ,

  Kız

  ,

  Gece

  ,

  ilçe

  ,

  güvenlik

  ,

  sosyal

  ,

  muğla