Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis, toprağa verildi

Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis, toprağa verildi
Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis, toprağa verildi
- Diyarbakır'da beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis memuru Münir Kuşçu, memleketi Muğla'nın Fethiye ilçesinde toprağa verildi - Baba Kuşcu: - "Oğlum, Diyarbakır'da şehit olan 2 polis arkadaşına çok üzülmüş ve sonrasında beyin kanaması geçirmiş"

MUĞLA (AA) - Diyarbakır 'da, beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden polis memuru Münir Kuşçu, Fethiye ilçesinde toprağa verildi.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro'da iki yıldır görev yapan polis memuru Kuşcu (42), altı gün önce evinde beyin kanaması geçirdi. Hastaneye kaldırılan ve 3 gün önce beyin ölümü gerçekleşen Kuşcu'nun cenazesi, Diyarbakır'da düzenlenen törenin ardından uçakla İzmir 'e gönderildi.

İzmir'den karayoluyla Fethiye'nin Yanıklar Mahallesi'ndeki babaevine getirilen cenaze, dua edilmesi ve helallik alınmasının ardından, Yanıklar Mezarlığı'na götürüldü.

Burada düzenlenen törene, Kuşçu'nun yakınları, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve  İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, öteki ilgililer ve vatandaşlar katıldı. Kuşcu'nun cenazesi, burada kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

- "Şehit arkadaşlarına çok üzülmüştü"

Kuşcu'nun babası Muammer Kuşçu, gazetecilere yaptığı açıklamada, oğlunun Diyarbakır'da şehit olan 2 polis arkadaşına çok üzüldüğünü ve sonrasında beyin kanaması geçirdiğini söyledi.

Olay gününden önce oğlu ile telefonla görüştüğünü ifade eden Kuşçu, "Oğlum bana, 'Diyarbakır'da görev yapmanın zor olduğunu' söylemişti" dedi.