Bodrum'da aralık ayında deniz ve güneş keyfi

Bodrum'da aralık ayında deniz ve güneş keyfi
Bodrum'da aralık ayında deniz ve güneş keyfi
- Hava sıcaklığının 19, deniz suyu sıcaklığının ise 20 derece ölçüldüğü Bodrum'da vatandaşlar denize girdi, sahil kenarlarındaki kafelerde yoğunluk yaşandı

MUĞLA (AA) - Bodrum'da vatandaşlar, aralık ayında deniz ve güneş keyfi yaşadı.

Bodrum Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, ilçede hava sıcaklığı 19, deniz suyu sıcaklığı ise 20 derece ölçüldü. Güneşli hava dolayısıyla sahil kenarlarında yoğunluk oluştu.

Özellikle Cumhuriyet, Kale ve Neyzen Tevfik caddelerinde bazı vatandaşlar çocuklarıyla sahil kenarında yürüyüş yaptı, bazıları kafe ve restoranlarda oturdu. Bazı vatandaşlar da Kumbahçe sahilinden denize girdi.

İlçeye İstanbul 'dan gelen Yılmaz Surtal, Bodrum'un güzelliğinin, havasının ve insanlarının kendisini çok etkilediğini söyledi. Surtal, Bodrum'u bir türlü bırakıp gidemediğini ifade ederek, " Bugün 24 Aralık ve ben denize giriyorum. Burada yaşamaktan çok mutluyum" dedi.

Torunuyla sahilde gezintiye çıkan Nesrin Özbaylan ise "Bodrum'da hava çok güzel. Torunumla sahili gezdim. Çok güzel, harika bir gün. Dün hava biraz soğuktu ama bugün çok güzel" diye konuştu.

Köpeğiyle denize giren Semih Karaman da denizin ve güneşin keyfini çıkardığını dile getirdi.