Bodrum'da iş yerinden hırsızlık iddiası

Bodrum'da iş yerinden hırsızlık iddiası
Bodrum'da iş yerinden hırsızlık iddiası
- Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir iş yerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 3 zanlı, tutuklandı - Zanlılara, iş yerindeki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde zanlılardan birinin elindeki dövmeden yola çıkılarak ulaşıldı

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir yerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla 3 kişi tutuklandı.

Ortakent-Yahşi Mahallesi'ndeki bir iş yerine pencerenin demir korkuluğu levye ile açarak giren bir kişi,  güvenlik kameralarından birinin yönünü değiştirdikten sonra aldığı bozuk paraları, alkollü içecekleri ve sigaraları dışarıda bekleyen arkadaşlarına verdi.

İş yerinden yaklaşık 20 bin lira değerinde ürün alan zanlılar, daha sonra bölgeden uzaklaştı. Hırsızlık anı, iş yerindeki zanlıların fark etmediği diğer güvenlik kamerasınca görüntülendi. 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, iş yerinin güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Markete giren şüphelinin elindeki "Neden Ben" yazılı dövmeyi fark eden ekipler, dövmeden yola çıkarak zanlının kimliğini tespit etti.

Ömer D, Kadir N. ve İbrahim Ç. olduğu belirlenen zanlılar, İzmir 'in Menemen ilçesinde kaldıkları evde çaldıkları malzemelerle yakalandı.

Bodrum'a getirilen zanlılar, sevk edildikleri adliyede çıkartıldıkları mahkemece "Hırsızlık" suçlamasıyla tutuklandı.