Bodrum'da ışıklı flayboard gösterisi

Bodrum'da ışıklı flayboard gösterisi
Bodrum'da ışıklı flayboard gösterisi
- Muğla'nın Bodrum ilçesinde devam eden "2015 Türkiye Su Jeti Şampiyonası" kapsamında, Bodrum Kalesi açığında ışıklı flayboard gösterisi gerçekleştirildi

MUĞLA (AA) - "2015 Türkiye Su Jeti Şampiyonası" kapsamında, Bodrum'da çeşitli gösteriler düzenlendi.

Türkiye Motosiklet Federasyonunca (TMF) Bodrum ilçesinde devam eden şampiyona kapsamında, bir dizi etkinlik düzenlendi. Federasyonca gerçekleştirilen etkinlikte, ilçeye gelen yabancı dans grupları Bodrum Kumbahçe sahilinde tatilcilere gösteri  sundu.

Grupların yaptıkları ateş şovları, yerli ve yabancı tatilciler tarafından ilgiyle izlendi. Dans gösterileriyle su jeti sporcularının da yaptığı ışıklı flayboard şovu beğeni topladı. Bodrum Kalesi açığında denizde gerekleştirilen şovlar, ilgiyle izlendi. Bodrum Kalesi manzarasında su geçirmez kıyafetlerle yapılan şovlar ilgiyle izlendi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Yönetim Kurulu Üyesi Faysal Şefkatlioğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, gün içerisinde şampiyona öncesinde sıralama turlarını başarıyla yaptıklarını söyledi.

Gece şovlarıyla da etkinliğe renk katmayı amaçladıklarını ifade ede Şefkatlioğlu, "Çeşitli şovlar ve gösteriler düzenledik. Bodrum'da turizmi geliştirmek için bu tür etkinlikleri yapıyoruz. Gece de gösteri yaptık. Çok güzel ilgi gördü. Her şey Bodrum için" dedi. 

Işıklı flayboard gösterisini sunan sporcu Ali Komşusu ise bu tür şovları dünyanın birçok bölgesinde yaptıklarını dile getirerek, "Yarışlar öncesinde antrenman yapmış olduk. Türkiye'nin yanı sıra dünyanın birçok bölgesinde havuzda ve denizde gece gösterileri yapıyoruz. İzleyenler çok beğeniyor. Lityum pille çalışan ve tamamen su geçirmez bir kıyafet" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Bodrum

  ,

  Gece

  ,

  dizi

  ,

  Gösteri

  ,

  yönetim

  ,

  muğla

  ,

  2015