Boksörler Vali Çiçek'i ziyaret etti

Boksörler Vali Çiçek'i ziyaret etti
Boksörler Vali Çiçek'i ziyaret etti
MUĞLA (AA) - Muğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kurtuluş Akpolat, Üst Minikler Boks Takımı ile Muğla Valisi Amir Çiçek'i ziyaret etti.Türkiye Üst...

MUĞLA (AA) - Muğla Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kurtuluş Akpolat, Üst Minikler Boks Takımı ile Muğla Valisi Amir Çiçek'i ziyaret etti.

Türkiye Üst Minikler Ferdi Boks Şampiyonası'na katılmak üzere Muğla'ya gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Üst Minikler Boks Takımına ziyarette, antrenörler Ali Çitak, Serkan Tatar ve sporcu sorumlusu Fatih Bozkurt eşlik etti.

Atatürk Spor Salonu'nda 64 ilden 630 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada tüm sporculara başarılar dileyen Çiçek, şöyle konuştu:

"Bir müsabakaya girme cesaretini göstermek başarmanın yarısıdır. Bundan sonraki maçlar için daha çok çalışmak öncelikli hedefiniz olsun. Rakiplerinizin sizin kardeşleriniz olduğunu unutmayın. Yaptığınız maçlarda centilmenlik kuralları çerçevesinde sporcu kimliğinize yakışır davranışı benimseyin." 

Sporcularla bir süre sohbet eden Vali Çiçek, çocuklara kitap hediye etti. Akpolat ve beraberindekiler de Vali Çiçek'e isminin yazılı olduğu 48 numaralı forma verdi.