Fethiye'de hayırseverler 3 engelliye umut oldu

Fethiye'de hayırseverler 3 engelliye umut oldu
Fethiye'de hayırseverler 3 engelliye umut oldu
- Fethiye ilçesinde düzenlenen kermes ve hayırseverlerin yardımıyla ihtiyaç sahibi 3 engelliye akülü tekerlekli sandalye alındı

MUĞLA (AA) - Fethiye'de düzenlenen kermes ve hayırseverlerin destekleriyle ihtiyaç sahibi 3 engelliye akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.

İhtiyaç sahiplerinden gelen talebi değerlendiren gönüllüler, düzenlenen kermeslerden elde edilen gelir ve ilçedeki hayırseverlerin desteğiyle doğuştan kemik kaybı hastası olan Ayşe Yaylalı, kas hastası Tunahan Çetinkaya ve fiziksel engelli Fatih Avcı'ya akülü tekerlekli sandalye aldı.

Engelli vatandaşlara, Fethiye Evi'nde düzenlenen törenle akülü tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.

Törende konuşan Fethiye Evi Gönüllü Kurucusu Nesrin Saatcı, gönüllüler olarak 3 engelliyi daha ayağa kaldırmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

İlçede eğitime ve engelli vatandaşlara destek olmak için çalıştıklarını kaydeden Saatcı, "Niyetiniz iyi olursa, akıbet de öyle oluyor. Hayırseverlerimiz de boş durmuyor ve engelli öğrencilerin eğitim aldığı okullara destek oluyorlar. Bugüne kadar eğitime ve engelli vatandaşlara destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Fatih

  ,

  Fethiye

  ,

  Hediye

  ,

  eğitim

  ,

  engelli

  ,

  muğla