Fethiyespor gol atmak istiyor

Fethiyespor gol atmak istiyor
Fethiyespor gol atmak istiyor
- Teknik direktör Çalışkan: - "Taraftarlarımız devre arasından önceki Fethiyespor ile şimdiki takım arasındaki farkı birkaç hafta sonra daha iyi görecekler"

MUĞLA (AA) - Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Fethiyespor'un teknik direktörü Beyhan Çalışkan, takımdaki sistem oturana kadar herkesin sabretmesi gerektiğini, Fethiyespor'un hak ettiği yerde ligi tamamlayacağını bildirdi.

Çalışkan, gazetecilere yaptığı açıklamada, dün kendi sahalarında Keçiörengücü ile berabere kaldıklarını hatırlattı. Takımın kazanmak için elinden geleni yaptığını ifade eden Çalışkan, Keçiörengücü'nün ligin başarılı takımlarından olduğunu, her şeye rağmen sahada iyi mücadele verdiklerini dile getirdi.

Çalışkan, takımlarının devre arasından sonra yeni kurulduğunu ve bazı konularda eksikleri bulunduğunu belirterek, "Keçiörengücü'ne karşı oynadığımız futbol ile takımın iyi olacağının sinyalini aldık. Rakip takım zaten bu grubun en iyi takımlarından birisi. Onlara pozisyon vermedik, girdiğimiz pozisyonlarda ise vurduğumuz gol olmadı" diye konuştu.

Maçta, hakemlerin de yanlış kararlar verdiklerini savunan Çalışkan, son dakikalarda rakip takım oyuncusunun Aytaç'ı düşürdüğünü, hakemin bu pozisyona kırmızı kart vermesi gerekirken eksik kart gösterdiğini iddia etti.

Çalışkan, 6 haftadır hakemlerin takımın aleyhine çalıştığını ileri sürerek, taraftarların da takıma karşı daha sağduyulu olmalarını istedi.

 - "Sağduyu çağrısı"

Sağduyulu yaklaşılmadığı takdirde bunun zararını Fethiyespor'un göreceğini anlatan Çalışkan, şöyle konuştu:

"Herkes burada Fethiyespor'un iyiliği için hareket etmeye çalışıyor. Futbolcular ellerinden geleni yapıyor ama maçın son dakikalarına doğru taraftarların yaptığı olumsuz tezahüratlar bizi kötü duruma düşürdü. Maç bittikten sonra olumsuz tezahüratlar kabul edilebilir ama son dakikalara doğru yapıldığında bunun zararını Fethiyespor görür. Taraftarlarımız devre arasından önceki Fethiyespor ile şimdiki takım arasındaki farkı birkaç hafta sonra daha iyi görecekler."

1 Ocak'ta transferlere başladıklarına değinen Çalışkan, bugüne kadar 10 transfer yaptıklarını, iyi bir takım olma adına biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

Çalışkan, takımdaki sistem oturana kadar herkesin sabretmesi gerektiğini, Fethiyespor'un hak ettiği yerde ligi tamamlayacağını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  spor

  ,

  Kırmızı

  ,

  İddia

  ,

  Lig

  ,

  gol

  ,

  maç

  ,

  Karşı

  ,

  muğla