Fethiyespor Yönetim Kurulu, Başkan Gürün'ü ziyaret etti

Fethiyespor Yönetim Kurulu, Başkan Gürün'ü ziyaret etti
Fethiyespor Yönetim Kurulu, Başkan Gürün'ü ziyaret etti
MUĞLA (AA) - Fethiyespor'un yeni yönetimi, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü makamında ziyaret etti. Fethiyespor Olağan Kongresi'nde...

MUĞLA (AA) - Fethiyespor'un yeni yönetimi, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü makamında ziyaret etti. 

Fethiyespor Olağan Kongresi'nde başkanlığa seçilen Okan Uysal ve yeni yönetim kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün ile bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Uysal, Fethiyespor olarak Muğla'yı 2. Lig'de temsil ettiklerini, yöneticilerin, vatandaşların da desteğiyle takımı daha iyi yerlere getirmek için çalışacaklarını söyledi. 

Gürün ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, görevi devralan Okan Uysal'ı tebrik etti ve yeni yönetim kuruluna başarı diledi.

Spor kulüplerinin altyapılarına önem vererek gençleri spora yönlendirdiklerini kaydeden Gürün, " Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya çalışıyoruz. Muğla coğrafi olarak spor turizmine uygun bir yapıya sahip. İhtiyaç duyulan yerlerde tesisler yapılarak yaz ve kış aylarında takımların Muğla'da kamp yapması sağlanabilir" dedi.

Muğla'yı başarıyla temsil eden takımlarımızdan birinin de Fethiyespor olduğunu vurgulayan Gürün, yeni sezon için de başarı diledi.