Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Öçalmaz, göreve başladı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Öçalmaz, göreve başladı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Öçalmaz, göreve başladı
- Öçalmaz: - "Muğlalı vatandaşlarımızla el birliği ile Türkiye'nin en güzel yörelerinden birisi olan Muğla'da çok önemli işler başaracağımıza inanıyorum"

MUĞLA (AA) -  İstanbul Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nden Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne atanan Serkan Öçalmaz, görev başladı.

Yeni görev yerinde şube müdürleri ile bir araya gelen Öçalmaz, kentte önemli çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Muğla'nın önemli bir turizm merkezi olduğunu belirten Öçalmaz, geçmiş dönemde Muğla'da spor tesisleri anlamında güzel çalışmalar yapıldığını kaydetti.

Vali Amir Çiçek'in kentteki sportif anlamda yapılan çalışmalara büyük destek verdiğini belirten Öçalmaz, "Sayın Valimiz Gençlik ve Spor Hizmetleri çalışmalarına hakim ve büyük destek veriyor. Kendilerinin desteği başta olmak üzere tüm Muğlalı vatandaşlarımızla el birliği ile Türkiye 'nin en güzel yörelerinden birisi olan Muğla'da  çok önemli işler başaracağımıza inanıyorum" dedi.

Muğla'da tesisleşme bazında çok önemli işlere imza atıldığını vurgulayan Öçalmaz, bundan sonraki süreçte Muğla'nın henüz tanışmadığı spor dalları ile ilgili çalışmalar yapacaklarını dile getirdi.

Öçalmaz, en önemli hedeflerinin ise sporu kentten kırsala, Muğla'nın geniş coğrafyasına yayarak olimpiyatlarda Muğlalı sporcularında bayrağı dalgalandırması olduğunu ifade etti.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İstanbul

  ,

  spor

  ,

  Turizm

  ,

  Çiçek

  ,

  Hakim

  ,

  ilçe

  ,

  muğla