Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- CHP Muğla Milletvekili adayı Demir: - "Yaşanacak bir Türkiye İçin 7 Haziran'da sandığa gideceğiz"

MUĞLA (AA) -  CHP Muğla Milletvekili adayı Nurettin Demir, "Yaşanacak bir Türkiye İçin 7 Haziran'da sandığa gideceğiz" dedi.

CHP 24. Dönem Muğla Milletvekili ve yeni dönemde Muğla Milletvekili adayı olan Demir, seçim çalışmaları kapsamında Fethiye'de mahalle ve köylerde vatandaşların sorunlarını dinledi.

Fethiye Şoförler Odası Başkanı Hayri Topçu ve yönetimini ziyaret eden Demir, partisinin seçim bildirgesi hakkında bilgi verdi.

TBMM'de şoförlerin sorunlarını dile getireceğini ifade eden Demir, "Muğla'nın vekili olarak sizlerin sorunlarının çözümü için TBMM'de elimizden geleni yapacağız" dedi.  

Fethiye'nin Yeşil Üzümlü, İncirköy, Nif Arpacık mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Demir, birçok partilinin, siyasetçinin, özelikle Türkiye'nin geleceği ile ilgili yapacaklarını anlattığını ancak son 10 yıldır Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi 'nin öncelikli projeleriyle umut olduğunu, en çok konuşulan parti olduklarını ifade etti.

Demir, kısa süre sonra sandığa gidileceğini hatırlatarak, şöyle konuştu:

"Yaşanacak bir Türkiye İçin 7 Haziran'da sandığa gideceğiz. 7 Haziran'da da Cumhuriyet Halk Partisi'ni iktidara getireceğiz. Yine alkışlarla Kemal Kılıçdaroğlu 'nu yaşanacak bir Türkiye'nin başbakanı yapacağız. Altı oku bağrımıza basıp Cumhuriyet Halk Partisi'ni hep birlikte iktidar yapacağız. Yepyeni, umut dolu, huzur dolu bir dünyada saygın bir Türkiye'yi yeniden dünyaya göstereceğiz."

Demir'e ziyaretlerinde CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, eski milletvekillerinden Cumhur Yaka ile partililer katıldı.