Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Milletvekili adayı Göçer: - "Muğla'nın Cumhuriyet tarihinde ikinci defa Meclis'e tekrar bir kadını vekil göndereceğine inanıyorum"

MUĞLA (AA) - AK Parti Milletvekili adayı Elvan Göçer, "Muğla'nın Cumhuriyet tarihinde ikinci defa Meclis'e tekrar bir kadını vekil göndereceğine inanıyorum" dedi.

Göçer, seçim çalışmaları kapsamında, semt pazarı ve ev ziyaretleri yaparak, vatandaşlarla bir araya geldi.

 Göçer, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, Muğla'ya artık kadın eli değmesinin zamanının geldiğini belirterek, "Muğla'nın Cumhuriyet tarihinde ikinci defa Meclis'e tekrar bir kadını vekil göndereceğine inanıyorum. Muğla 20 yıldır Meclis'e bir tane kadın milletvekili gönderemedi. 81 yıldır kadınlara tanınan milletvekili seçilebilme hakkından, Muğla sadece bir tane kadını milletvekili seçebilmiş ve meclise göndermiş" dedi.

Genel seçimlerde partilerin Muğla milletvekili adayları arasında 20 yıl sonra Muğla'nın üçüncü kadın vekili olmayı hedeflediğini belirten Göçer, "8 Haziran'da güneş Muğlamızdan doğacak. 8 Haziran'da Muğla kazanacak. Ben sizlerin hizmetkarı olmak için Meclis'e gideceğim. Destek sizden, hizmet bizden" diye konuştu.