Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Muğla Milletvekili adayı Kökten: - "Vatandaşlarımın teveccühleriyle bu göreve seçileceğime yürekten inanıyorum. Seçildikten sonra da Muğla'ya hizmet etmek için gece gündüz çalışacağımın sözünü veriyorum"

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili adayı Hasan Kökten, seçim çalışmaları kapsamında Fethiye ve Seydikemer'de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Kökten, Fethiye'de Karaçulha Toptancı Hali'ndeki esnaf ve çalışanları ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Burada esnafın sorunlarını dinleyen Kökten, "Ben de sizler gibi köyde doğdum ve büyüdüm. Ben de sizler gibi tarlada çalıştım. Sizlerin yaşadığı sıkıntıları çok iyi biliyorum. Bu sıkıntıların çözümü için sizlerden 7 Haziran seçimlerinde yetki istiyorum "dedi. 

Kökten daha sonra toptancı halindeki şoförlerle de görüşerek sorunlarını dinledi.

Fethiye'de Çalıca esnafını ziyaret eden ve Eğitim Bir Sen İlçe temsilciliği üyeleriyle de bir araya gelen Kökten daha sonra Seydikemer ilçesini ziyaret etti.

Söğütlü Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşan Kökten, amaçlarının daha iyi ve güzel bir Muğla olduğunu söyledi.

Bu kapsamda tüm ilçeleri gezerek vatandaşların sorunlarını dinlediğine işaret eden Kökten, şöyle konuştu:

"Muğla'nın her yerini daha önce dolaşmıştım. Seçim çalışmalarımız kapsamında bir kez daha dolaşıyoruz ve yaşanan sorunları yerinde tespit etme şansını yakalıyoruz. Tek hesabım ve tek amacım vatandaşa hizmet etmek. Vatandaşlarımın teveccühleriyle bu göreve seçileceğime yürekten inanıyorum. Seçildikten sonra da Muğla'ya hizmet etmek için gece gündüz çalışacağımın sözünü veriyorum." 

Ziyaretlere ilçelerin teşkilat başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile partililer de eşlik etti.