Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Muğla milletvekili adayı Özyer: - "Bir partinin ülkeye hizmet etme yeterliliği yoksa anlamı da yoktur. 3 dönemdir milletimiz oylarıyla AK Parti'yi iktidar yapıyor. Umuyorum ki bu dönemde AK Parti yine iktidar olacak"

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili adayı Hasan Özyer, 3 dönemdir milletin oylarıyla AK Partiyi iktidar yaptığını, bu dönemde de AK Parti'nin yine iktidar olmasını umduğunu söyledi.

Özyer, seçim çalışmaları kapsamında Fethiye'deki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle Aksazlar Koyu'ndaki bir restoranda bir araya geldi.

Özyer, burada yaptığı konuşmada, hep birlikte güç birliği yaparak, partiler üstü bir anlayışla sorunları çözüp, yöreyi kalkındırmayı hedeflediklerini vurguladı.

Partilerin araç olarak ülkeye hizmet etme aşamasında değer kazandığını kaydeden Özyer, "Bir partinin ülkeye hizmet etme yeterliliği yoksa anlamı da yoktur. 3 dönemdir milletimiz oylarıyla AK Partiyi iktidar yapıyor. Umuyorum ki bu dönemde AK Parti yine iktidar olacak. Burada bizim derdimiz Muğla ve Fethiye için neler yapılabilir. Yapılan her şey halkımıza yapılacak. Bizler gelip geçiciyiz" dedi.

Özyer, toplumun her kesimindeki sorunları bilen sivil toplum kuruluşlarının daha da güçlenmesi gerektiğini ifade etti.

Sivil toplum kuruluşlarının katılımcı olması halinde vatandaşlarında sorunu daha kolay çözebileceğine dikkati çeken Özyer, şunları söyledi:

"Esnafımızın sorunlarını esnaf odası, çiftçimizin sorunlarını ziraat odası bilir. Bunun için birlik ve beraberlik içinde ne yapılacaksa hayata geçirelim. Ben milletvekilliğimi egomu tatmin etmek için yapmadım. Biz bunları aştık. Bu nedenle hangi partiden olursa olsun biz çalışmak, hizmet etmek zorundayız. Bunun için sizlerden destek istiyorum. Yapılacak olan ne varsa sahiplenelim. Milli iradenin önünde hiçbir güç yoktur. O nedenle bu gücümüzü kullanacağız. Gereksiz çekişmelere, gereksiz alınganlıklara girmeyeceğiz ve projelerimizi takip edeceğiz."