Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Milletvekili adayı Göçer: - "Unutmayın ki başka Türkiye yok. Sonumuz Suriye gibi olsa bize kucak açacak başka ülke de yok"

MUĞLA (AA) - AK Parti Milletvekili adayı Elvan Göçer, "Unutmayın ki başka Türkiye yok. Sonumuz Suriye gibi olsa bize kucak açacak başka ülke de yok" dedi.

Göçer, Muğla'nın Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Yatağan ilçesinde vatandaşlarla sohbet eden Göçer, AK Parti 'nin son yıllarda Muğla'da büyük yatırımlara imza attığını söyledi 

1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu ve vatandaşların oylarını Türkiye'nin geleceğine vereceğini belirten Göçer, "Eliniz önce pusulaya değil vicdanınıza gitsin. Sonra zaten doğru olanı yapacaksınız.  Oyunuzu partilere değil, Türkiye'nin geleceğine vereceksiniz. Artık sen ben yok, Türkiye var. Bugünlere tırnaklarımızla kaza kaza geldik. Oyunun farkına varın ve oyunuzla bu oyunu bozun" diye konuştu.

AK Parti'nin 2023 hedeflerinden bahseden Göçer, şunları söyledi:

"Biz hedef 2023 diyoruz. Peki 2023'te ne olacak? Elimizi kolumuzu bağlayan Lozan Anlaşması bitiyor. Ülke olarak Boğazlar tamamen kendi malımız olacak. Her geçen gemiden vergi alınacak ve öyle babalarının tarlası gibi geçemeyecek. Hava sahamızı kapatabileceğiz. Dünyanın en pahalı ve gelecek vadeden madeni bor ve uranyumu çıkarabileceğiz. Bu da demek oluyor ki dünyanın en büyük güçlerinden biri olacağız. Türkiye dünyanın en güçlü 3 ülkesinden biri olacak. İşte bu noktadan günümüze geliyorum. Bugün ülkem üzerine oynanan tüm oyunlar bu yüzden. Bugün tam her şey güzel oldu derken terör birden hortluyor. Sağcı, solcu dediler bizleri birbirimize kırdırdılar. Alevi, Sünni dediler katlettirdiler. Şimdi de Kürt, Türk deyip bizi yok etmek istiyorlar. Özellikle Kürt kardeşlerimiz bu oyuna gelmemeli."

Göçer, ülke üzerinde oynanan oyunlara karşı vatandaşların uyanık olmasını isteyerek, "Unutmayın ki başka Türkiye yok. Sonumuz Suriye gibi olsa bize kucak açacak başka ülke de yok. 1 Kasım'a az kaldı.  Taraf olmayı bırakın ve aklınızı kullanın, vicdanınıza kulak verin. Oy verirken bunca şehitleri düşünün. Çanakkale'yi, Sakarya'yı düşünün.  Eliniz önce pusulaya değil, vicdanınıza gitsin" dedi.