Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Muğla milletvekili adayı Öztürk: - "Parti ayrımı yapmadan herkesin yanında olacağım"

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla milletvekili adayı Nihat Öztürk, "Parti ayrımı yapmadan herkesin yanında olacağım" dedi. 

Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Marmaris İlçe Teşkilatı tarafından bir otelde düzenlenen toplantıda partilileriyle bir araya geldi. 

Burada konuşan Öztürk,  AK Parti Teşkilatı'nın hemen hemen her kademesinde görev yaptığını belirterek, millete hizmet sevdasıyla aday olduğunu söyledi. 

Siyaseti hizmet aracı dışında görmediğini ve kullanmadığını ifade eden Öztürk, "Siyaset insanların derdine derman olmak ve sorunlarını çözmek sanatıdır. Ben de bu düşünceyle çalışacağım. Ne kadar iftira atarlarsa atsınlar biz işimizi yapmaya devam edeceğiz" dedi. 

Marmaris sevdalısı olduğunu dile getiren Öztürk, Marmaris'e hizmetkarlığa talip olduğunu kaydetti. 

Milletvekili seçilmesi durumunda önceliğinin vatandaşın sorunlarını çözmek olacağını anlatan Öztürk, "Parti ayrıma yapmadan herkesin yanında olacağım. AK Partili olmak, Marmaris'e hizmetkar olmaya engel değil. 25 yıldır yaşadığım Marmaris'in sorunlarını çok iyi biliyorum. Seçilirsem ilk 6 ay içerisinde hazine ve 2B arazileri ile ecrimisil sorunlarını çözmeye söz veriyorum" diye konuştu. 

İl Başkanı İhsan Küreci ise seçimler öncesinde adaylarının ve teşkilat üyelerinin gayretli bir şekilde çalıştığını vurguladı. 1 Kasım seçimlerinin kurtuluş savaşı niteliğinde olduğunu savunan Küreci, sözlerini şöyle sürdürdü:

"En önemli seçimlerden birisini yaşayacağız. Ülkemizin bekası için elimizden gelenden fazlasını yapmakla yükümlüyüz. Muğla kadromuz çok güçlü. Vekil adaylarımız ve teşkilatımız uyumlu bir şekilde çalışıyor. Seçimlerden iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz."