Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Muğla Milletvekili Özyer: - "Dünyanın gözü yaşadığımız bu coğrafyada. Türkiye ne zaman güçlense, atağa geçse bazı dış güçlerin bir müdahalesi oluyor"

MUĞLA (AA) -  AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, "Dünyanın gözü yaşadığımız bu coğrafyada. Türkiye ne zaman güçlense, atağa geçse bazı dış güçlerin bir müdahalesi oluyor" dedi.

Özyer, seçim çalışmalarını Milas ilçesinde sürdürdü. AK Parti Milas İlçe Teşkilatını ziyaret eden Özyer, partililer tarafından karşılandı.

Özyer, burada yaptığı konuşmada, 3 dönemdir iktidarda olan AK Parti'ye seçmenin haziran ayında yapılan seçimlerde bir ihtar verdiğini belirterek, "Seçim sonuçlarını iyi değerlendirip analiz ederek çalışmalarımıza yön verdik. İnşallah kasım seçimlerinde yeniden iktidarız" dedi.

Ülkede yaşanan terör olayları nedeniyle Türkiye'nin çok zor günler geçirdiğine işaret eden Özyer, şunları söyledi:

"Dünyanın gözü yaşadığımız bu coğrafyada. Türkiye ne zaman güçlense, atağa geçse bazı dış güçlerin bir müdahalesi oluyor. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden güçlü bir şekilde ayrılarak yeniden kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türkiye, her alanda her konuda güçlü olmak zorunda. Ülkemizin güçlü olmasını istemeyenlerin oyunlarına gelmemeliyiz. Bizler birliğimizi, beraberliğimizi koruduğumuz sürece Türkiye büyümeye ve gelişmeye devam edecektir. Ankara 'da yaşanan terör olayı bir vahşet, bir katliamdır. 1 Kasım seçim süreci inşallah huzurlu bir şekilde geçer ve ülkemizde yeniden barış ve huzur hakim olur."

Seçimden sonra Milas ile ilgili projelerin takipçisi olacağını vurgulayan Özyer, Milas'a fakülte alanı için yer tahsisinin yapılmasını sağlayacaklarını ayrıca ilçede Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarını da takip edeceğini dile getirdi.