Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Milletvekili adayı Öztürk: - "İnşallah 1 Kasım günü sizlerin vereceği destekle ve güvenle Bodrum'da, Muğla'da ve Türkiye'de yeniden AK Parti hükümeti tek başına iktidara gelecek. Buna inancımız tam, sizlerde bu inançla çalışın"

MUĞLA (AA) -   AK Parti Milletvekili adayı Nihat Öztürk, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'nin tek başına iktidara geleceğine olan inançlarının tam olduğunu bildirdi.

Seçim çalışmaları kapsamında Bodrum Öğretmenevinde gençlerle buluşan Öztürk, burada yaptığı konuşmada, 1989 yılında sandık başkanlığı ile başladığı siyasette son olarak AK Parti Muğla İl Başkanlığı görevini yaptığını söyledi.

Öztürk, 1 Kasım seçimlerinde milletvekili adayı olduğunu ifade ederek, "Allah izin verirse sizin içinizden çıkmış ve sizin ne düşündüğünüzü ve sizin ne hissettiğinizi bilen bir kardeşiniz olarak Ankara 'ya gittiğim zamanda sizlere inşallah hizmet etmekten onur ve gurur duyacağım" diye konuştu.

En büyük isteğinin AK Parti heyecanını sandıklara yansıtmak ve yürekten heyecan duyarak siyaset yapmak olduğunu vurgulayan Öztürk,  Bodrum'da bu heyecanın kıvılcımının ateşlendiğini belirtti.

Öztürk, "İnşallah 1 Kasım günü sizlerin vereceği destekle ve güvenle Bodrum'da, Muğla'da ve Türkiye 'de yeniden AK Parti hükümeti tek başına iktidara gelecek. Buna inancımız tam, sizlerde bu inançla çalışın" ifadelerini kullanarak, Muğla'daki insanların dertlerini çözmek için hep birlikte mücadele edeceklerini kaydetti.

 

AK Parti'nin bugünlere gazete manşetleriyle gelmediğini, kimsenin de gazete manşetleriyle gönderemeyeceğini vurgulayan Öztürk, "Partimize, şahsımıza ve ailemize üzerinden yapılan çirkin saldırılara rağmen millete hizmet etmeye devam edeceğiz. Hiçbir şey bizleri millete hizmet davasından, AK Parti davasından vazgeçiremez" dedi.

Öztürk, buradaki programının ardından AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp ve teşkilat yöneticileriyle Torba Yeni Sanayi esnafı ile buluştu, esnafın sorularını ve çözüm önerilerini dinledi.