Hasta yakınının sağlık memurunu darbettiği iddiası

Hasta yakınının sağlık memurunu darbettiği iddiası
Hasta yakınının sağlık memurunu darbettiği iddiası
- Bodrum Devlet Hastanesi Acil Servisinde görevli sağlık memurunun, hastaneye pansuman için getirilen çocuğun babası tarafından darbedildiği öne sürüldü - Olayın ardından kaçmaya çalışan zanlı, düşerek bacağını kırdı

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir sağlık memurunun, hasta yakınınca darbedildiği ileri sürüldü.

Alınan bilgiye göre, Bodrum Devlet Hastanesi Acil Servisinde görevli sağlık memuru Serhat Aksoy, sünnet pansumanı için getirilen çocuğun annesiyle tedavi sırasında tartıştı.

Anne ve çocuğun ayrılmasından bir süre sonra çocuğun babası G.D, hastaneye gelerek Aksoy'u yumrukla darbetti.

Olayın ardından kaçmaya çalışan G.D. ile polis ekipleri arasında kovalamaca yaşandı. Hastanenin merdivenlerinden düşerek bacağı kırılan G.D, ambulansla götürüldüğü ilçedeki özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın bir çocuğu tedavi ettikten sonra yaşandığını söyledi.

Acil servis önünde tanımadığı kişinin saldırısına uğradığını iddia eden Aksoy, "Ne olduğunu anlamadım. Saldırganın yüzüme vurmasıyla yere düştüm. Bu sırada bacak ve kollarıma da darbe geldi. Olayın ardından 3 gün iş göremez raporu aldım" dedi.

Aksoy, saldırının nedenini sonradan öğrendiğini dile getirerek, "Bir çocuğun sünnet pansumanını yaptım. Bu sırada çocuk , annesine 'canım acıdı' dedi. Bunun üzerine çocuğun annesiyle kısa bir tartışma yaşadım. Ardından hastaneden ayrılan kadının eşi beni darbetti" ifadelerini kullandı.  

Aksoy, kendisini darbeden kişiden şikayetçi olduğunu kaydetti.


  ETİKETLER:

  sünnet

  ,

  Bodrum

  ,

  Çocuk

  ,

  İddia

  ,

  ,

  muğla