Kalp krizi geçiren polis memuru için tören düzenlendi

Kalp krizi geçiren polis memuru için tören düzenlendi
Kalp krizi geçiren polis memuru için tören düzenlendi
- Muğla'da kalp krizi sonucu ölen polis memuru Sıtkı Kocağa için Muğla Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi

MUĞLA (AA) - Muğla'da kalp krizi sonucu ölen polis memuru Sıtkı Kocağa'nın cenazesi, törenle memleketine gönderildi.

Sıtkı Kocağa için görev yaptığı İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde düzenlenen törene, Muğla Valisi Amir Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Kaymakam Yılmaz Arslan, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, siyasi partilerin temsilcileri, yakınları ve meslektaşları katıldı.

Vali Çiçek, törendeki konuşmasında, ailesi, yakınları ve mesai arkadaşlarına başsağlığı dileyerek, "Kardeşimiz, genç  yaşta hayatını kaybetti. Mekanı cennet olsun. Tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum" dedi.

Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ise saygı, sevgi ve hoşgörü ile anılan Kocaağa'nın, mesai arkadaşlarıyla daima uyum içerisinde çalıştığını dile getirerek, "Özel hayatında sevgi dolu aile reisi olarak, her zaman kalbimizde yaşayacaktır" diye konuştu.

Çetinkaya, meslektaşını ani gelişen rahatsızlığı yüzünden kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını kaydederek, "Görev yaptığı süre içerisinde Türk Polis Teşkilatı mensubuna yakışır üstün görev anlayışıyla amirleri olarak bizlerin ve mesai arkadaşlarının takdirini kazanan merhum meslektaşımız, 20 yıllık meslek hayatı boyunca ülkemize, milletimize ve Muğla'mıza hizmet etmiş, başarılı bir personelimizdi" diye konuştu.

Muğla Müftüsü Abdurrahman Koçak tarafından okunan duanın ardından Kocaağa'nın cenazesi, defnedilmek üzere Kocaeli'ne gönderildi.