Kanserli çocuk annesi, baktığı yavru kedilere aile arıyor

Kanserli çocuk annesi, baktığı yavru kedilere aile arıyor
Kanserli çocuk annesi, baktığı yavru kedilere aile arıyor
- Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir aracın ezdiği kedinin 5 yavrusuna sahip çıkan ev kadını, yavruların bağırsak kanseri kızının sağlığını olumsuz etkileyeceğini düşündüğünden, kedilerin sahiplenilmesini istedi

MUĞLA (AA) - Marmaris ilçesinde yaşayan Hülya Karabulut, kanser olan kızının sağlığını olumsuz etkileyeceğinden endişe duymasına rağmen, anneleri ölen 5 yavru kediye sahip çıktı.

Marmaris'te ev kadını Hülya Karabulut, Yeniyol Caddesi'ndeki bir depoda anneleri otomobilin altında kalarak ezilen 5 yavruyu evine götürdü. Plastik bir kasa içinde baktığı 3 haftalık kedileri, biberonla besleyen Karabulut, gazetecilere yaptığı açıklamada, kızları 9 yaşındaki Melisa ve 4 yaşındaki Defne'nin kedileri çok severek, onlarla oyunlar oynamaya başladığını anlattı.

Küçük kızı Defne'ye bir süre önce bağırsak kanseri teşhisi konulduğuna değinen Karabulut, bu durumun kızının sağlığı açısından tehlikeli olabileceğinden endişe duyduğunu kaydetti. Kedilerin başka kişilerce sahiplenilmesi için ilgili kurumlara haber verdiğini anlatan Karabulut, hayvanseverlerden de yardım beklediğini dile getirdi. 

Karabulut, kanser olan kızının, kedinin öldüğü kazaya şahit olduğuna değinerek, anne kedinin öldüğünü kendisine söyleyemediklerini ve veterinerde tedavi gördüğünü anlattıklarını söyledi.

 


  ETİKETLER:

  kanser

  ,

  haber

  ,

  Marmaris

  ,

  plastik

  ,

  muğla