Karbondioksit tüpü gaz kaçırınca panikleyip düştü

Karbondioksit tüpü gaz kaçırınca panikleyip düştü
Karbondioksit tüpü gaz kaçırınca panikleyip düştü
- Bodrum'da hurdacı dükkanındaki tüp gaz kaçırınca panikleyerek hurda yığınlarının içine düşen iş yeri sahibi yaralandı

MUĞLA (AA) - Bodrum 'da hurdacı dükkanında bulunan karbondioksit tüpü sıkışıp gaz kaçırınca panikleyerek hurda yığınlarının içine düşen yeri sahibi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Konacık Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi'ndeki bir hurdacı dükkanında bulunan karbondioksit tüpü, dükkanda çalışma yapıldığı sırada gaz kaçırmaya başladı.

Bu sırada işletmede hurda ayrıştırmaya çalışan iş yeri sahibi Müjdat Ekim, havanın tazyikinden dolayı panik yaparak çoğunluğu tenekeden oluşan hurdaların bulunduğu alana düştü. Ekim, vücudunun çeşitli yerlerine aldığı darbelerle yaralandı.

Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine bölgeye kısa sürede polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi iş yerinde yapılan yaralı, daha sonra Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ekim'in hayati tehlikesinin bulunmadığı ancak bir bacağının kırıldığı öğrenildi. 

Bu arada olay sırasında bölgede bulunan iş yeri sahibinin yakınları da panik yaşadı. Müjdat Ekim'in yakınlarını çevredeki vatandaşlar güçlükle sakinleştirdi. 

Öte yandan polis ve itfaiye ekipleri bölgede inceleme yaptıkları sırada aynı olay yeniden yaşandı. Gazın tazyikle yayılması üzerine ekipler de bir süre panik yaşadı.