Karikatürist Bedri Koraman için mevlit okutuldu

Karikatürist Bedri Koraman için mevlit okutuldu
Karikatürist Bedri Koraman için mevlit okutuldu
MUĞLA (AA) - Bodrum'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden karikatürist Bedri Koraman'ın vefatının 40'ıncı gününde mevlit okutuldu.Torba...

MUĞLA (AA) - Bodrum'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden karikatürist Bedri Koraman'ın vefatının 40'ıncı gününde mevlit okutuldu.

Torba Camisi'nde ikindi namazının ardından okutulan mevlit öncesinde konuşan merhumun eşi Nil Koraman, eşinin ölümüne hala alışamadığını söyledi.

Çok üzgün olduğunu dile getiren Koraman, "Onu kaybettiğime inanamıyorum ve onsuzluğa alışamıyorum. O, mükemmel bir insandı, onu çok sevdim, 47 yılımı geçirdim, nasıl alışacağımı bilmiyorum" diye konuştu.

Bedri Koraman ile unutamayacağı birçok anısı bulunduğunu anlatan Koraman, "Bedri ile evlendiğimiz yıllarda hiç unutamadığım bir anım var. Evlilik yüzüklerimiz tahtadandı. Üzerinde onun imzası vardı. Bu benim için çok değerliydi. Paramız olmadığı için böyle bir yüzük yapmıştı ama hep çok mutlu olduk. Allah sonra her şeyi verdi, çok mutlu olduk" ifadelerini kullandı.

Mevlit programının ardından Koraman'ın kabri başında dua edildi. Eşinin mezar taşına sarılan Nil Koraman, duygusal dakikalar yaşadı. 


  ETİKETLER:

  Bodrum

  ,

  evlilik

  ,

  muğla