Marmaris'teki trafik kazası

Marmaris'teki trafik kazası
Marmaris'teki trafik kazası
- Kazada hayatını kaybeden 23 yaşındaki Gamze Gül'ün cenazesi, Datça Mezarlığı'na defnedildi

MUĞLA (AA) - Marmaris'teki trafik kazasında hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Gamze Gül, Datça ilçesinde toprağa verildi.

Eğlence dönüşünde arkadaşıyla trafik kazası geçirerek yaşamını yitiren Denizli Pamukkale Üniversitesi antrenörlük bölümü öğrencisi Gül için, ikindi namazına müteakip Fatih Cami 'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye aralarında Datça Belediye Başkanı Şener Tokcan'ında bulunduğu çok sayıda kişi ve Gül'ün yakınları katıldı. 

Cenaze töreni sırasında sinir krizleri geçiren Gül'ün 19 yaşındaki kardeşi Özge ve annesi Yıldız Gül, yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Cenaze boyunca gözyaşı döken acılı baba Ahmet Gül de yakınlarının yardımıyla ayakta durabildi. Cenaze namazının ardından Gül, Datça Mezarlığı'na defnedildi. 

Datça'da yaşayan ve bir beyaz eşya servisinin yetkilisi olan Çağdaş İçten (22) ve arkadaşı Gül, eğlenmek için Marmaris'e gitmiş, dönüş yolunda İçten'in kullandığı Gül'ün babasına ait 48 R 6366 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak takla atmıştı. Gül, kaza sırasında araçtan fırlamış ve olay yerinde ölmüştü.