Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- AK Parti Muğla Milletvekili Öztürk: - "Marmaris'in neresinde bir mazlum varsa, nerede bana ihtiyacı olan birisi varsa Nihat Öztürk onların kimliğine, nerede doğduğuna ve hangi partili olduğuna bakmadan tüm kardeşlerinin yanında olacak"

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Marmaris'te mazlum ve ihtiyacı olanların yanında olacağını bildirdi. 

AK Parti'den Muğla milletvekili seçilen Öztürk, yaşadığı Marmaris'te partilileri tarafından coşkuyla karşılandı. Öztürk'ü tebrik etmek için gelen vatandaşlar parti binasına sığmadığı için toplantı iş hanının avlu kısmında gerçekleştirildi. 

Çıktığı sehpa üzerinden partililerine seslenen Öztürk, seçimi sadece AK Partililerin değil, tüm Marmaris'te yaşayanların kazandığını söyledi. 

Öztürk, seçim öncesinde bazı basın yayın organlarında kendisi için "Cumhurbaşkanı'na yakışan milletvekili" şeklinde haberler çıktığını hatırlatarak, "Ankara'ya gidip Muğla'yı da Marmaris'i de Cumhurbaşkanı'na yakışan milletvekili olarak temsil etmekten onur ve gurur duyacağım" diye konuştu.  

Bundan sonra da Marmaris ve Marmaris halkının menfaatine ne varsa orada olacağını ifade eden Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Nihat Öztürk dün akşam tek başına milletvekili olmadı, Marmaris ilçe teşkilatının hepsi milletvekili oldu. Marmaris'in neresinde bir mazlum varsa, nerede bana ihtiyacı olan birisi varsa Nihat Öztürk onların kimliğine, nerede doğduğuna ve hangi partili olduğuna bakmadan tüm kardeşlerinin yanında olacak. Buna söz veriyorum. Ustamızdan böyle öğrendik."

- AK Parti'nin Marmaris'te oyu yüzde 3 arttı

Millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldiklerinin vurgulayan Öztürk, bir sonraki seçimde Muğla'da ve Marmaris'te milletin gönlünü almaya talip olduklarını belirtti.

Öztürk, milletin gönlünü almadan, milletin derdiyle dertlenmeden, milletin derdine çare olmadan, onların oylarını alma şanslarının olmadığının altını çizerek, kimseye yukarıdan bakmadan ve hakir görmeden milletle yan yana durarak oylarını alacaklarını vurguladı.

Kendisi aday gösterildiği için Muğla'da AK Parti'nin oylarının düşeceği yönünde bir algı oluşturulmaya çalışıldığına değinen Öztürk, aksine Muğla genelinde yüzde 4,2, Marmaris'te ise yüzde 3 oranında AK Parti'nin oyunu artırdığını bildirdi.