Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- AK Parti İl Başkanı Küreci: -"Biz gerek 7 Haziran'da gerek 1 Kasım'da gerekse de daha önceki seçimlerde millet İradesine olan saygımızı asla yitirmedik"

MUĞLA (AA) - AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, "Biz gerek 7 Haziran'da gerek 1 Kasım'da gerekse de daha önceki seçimlerde millet iradesine olan saygımızı asla yitirmedik" dedi.

Küreci, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti'nin her zaman milletin verdiği kararı saygıyla karşıladığını ve en doğru kararı milletin vereceğine inancını hiçbir zaman yitirmediğini söyledi.

1 Kasım'da tecelli eden millet iradesinin bir kez daha hizmetten yana, kardeşlikten yana, istikrardan yana olduğunu vurgulayan Küreci, milletin kendilerine hizmet için bir fırsat daha verdiğini, AK Parti kadrolarına olan güvenin bir kez daha yinelediği ifade etti.

Partilerine verilen destek ülke genelinde arttığı gibi Muğla'da da arttığını kaydeden Küreci, "Muğlalı hemşehrilerimiz desteklerini esirgememişlerdir. Bu destek açıkça göstermiştir ki milletiyle aynı dili konuşan, aynı dertle dertlenen, mutluluklarını mutluluk, hüzünlerini hüzün kabul eden parti AK Parti'dir. Bu sebepledir ki ne zaman milletimize gidilse, ne zaman 'Sandık' denilse AK Parti hep karşılık bulmuştur" dedi.

Bugün gelinen noktanın ülke için hizmet vakti olduğuna işaret eden Küreci, şöyle konuştu:

"Biz gerek 7 Haziran'da gerek 1 Kasım'da gerekse de daha önceki seçimlerde millet iradesine olan saygımızı asla yitirmedik. 7 Haziran seçimlerinde verilen karar ne kadar önemliyse 1 Kasım seçimlerinde verilen karar da o kadar önemlidir. Her iki karar da başımızın tacıdır. Şimdi ülke için hizmet vaktidir. Şimdi Muğlamıza yatırım getirme, Muğlamız için, Muğlalı hemşehrilerimiz için koşturma vaktidir."