Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- 26. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Bodrum'da vatandaşlar ve partililerce sevinç gösterileriyle karşılandı

MUĞLA (AA) - 1 Kasım seçimlerinde Muğla'dan AK Parti Milletvekili seçilen Nihat Öztürk, il genelinde çıktığı teşekkür ziyaretleri kapsamında Bodrum'a geldi.

Yatağan ve Milas ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerin ardından Bodrum'a gelen milletvekili Nihat Öztürk ve AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, Torba Kavşağı'nda partililerce karşılandı.

Karşılamanın ardından Nihat Öztürk ve beraberindekiler, araç konvoyuyla AK Parti ilçe binasına hareket etti. Nihat Öztürk, yaptığı konuşmada, vatandaşların hem Bodrum'da hem de Muğla'da AK Parti'nin varlığını ispat ettiğini ifade etti.

Öztürk, "3 Kasım 2002'den beri sizlerle beraber bayrak asmak dahil birlikte emek harcadık. AK Parti davasını dağa taşa anlatmak için ter akıttık. İnşallah çıktığı yeri unutmayan, Ankara'ya gittiği zaman bunları unutmayan, bölgenin sorunları ile uğraşan bir kardeşiniz olacak" dedi.

Bodrum'un dünyanın turizm merkezi olduğunu ve bölgenin sorunlarını çok iyi bildiğini vurgulayan Öztürk, sözlerine şöyle devam etti:

"Sizlerden aldığım desteği sonuna kadar milletin lehine kullanacak bir kişi olarak, nerede bir mazlum, bir ihtiyaç sahibi var, AK Partili, MHP'li, CHP'li, HDP'li demeden gece gündüz çalışacağım için söz veriyorum. Önemli olan milletin derdi ile dertlenmek. Sizleri hayal kırıklığına uğratmamak en büyük dileğim. Biz milletin gönlünü almaya talibiz. Ben Bodrum'un sorunlarını biliyorum. Bir çok kez buraya geldim. Marmaris'te oturuyorum ama Bodrum'a hizmetkar olmak en büyük arzum."

Özellikle ecrimisil sorununun Bodrum'da turizmcinin önündeki en büyük engel olduğuna dikkati çeken Öztürk, "Bizlerin bahanesi yok, bizler bu milletin sorunlarını çözmeye talip olan kişiler olarak ecrimisil sorununu çözmek en büyük arzumuzdur" diye konuştu.

Nihat Öztürk'ün konuşmasının ardından toplantı basına kapalı devam etti.