Milyon avroluk yatlar Bodrum'a demirledi

Milyon avroluk yatlar Bodrum'a demirledi
Milyon avroluk yatlar Bodrum'a demirledi
- Muğla'nın Bodrum açıklarına demirleyen, Kazak milyarder Alican İbragimov ile Ukraynalı iş adamı Yuriy Kosiuk'a ait olduğu belirtilen süper lüks yatlar ilgi odağı oldu

MUĞLA (AA) - Kazak milyarder Alican İbragimov ile Ukraynalı adamı Yuriy Kosiuk'a ait olduğu belirtilen süper lüks yatlar, Bodrum açıklarına demirledi.

Alican İbragimov'a ait olduğu belirtilen ve Yalıkavak açıklarına demirleyen "Dynasty" isimli süper yatta, 14 oda bulunduğu belirtildi. Görenlerin büyük ilgisini çeken yat, ihtişamıyla da dikkati çekti. 

Dünyanın en büyük ve lüks 100 yatı arasında gösterilen Grenadine Adaları bayraklı "Valerie" adlı süper lüks yat da Yalıkavak açıklarına demir attı. 2011 yapımı 85 metrelik süper lüks yatın Ukrayna'da tarım , petrol ve doğal gaz sektöründe faaliyet gösteren iş adamı Yuriy Kosiuk'a ait olduğu belirtildi. Bazı yabancı turistler ve vatandaşlar, lüks yatın fotoğrafını çekti. Süper lüks motor yatta 6 ultra lüks kabinde 12 konuk ağırlanabiliyor. 

Yalıkavak açıklarına demirleyen Grenadine Adaları bayraklı "Lady Anastasia" isimli yatın ise kime ait olduğu konusunda bilgi verilmedi. 105 ton ağırlığında, 9 metre genişliğinde ve 48 metre uzunluğundaki yatın güverte kısmındaki hareketlilik dikkati çekti. 48 metrelik alüminyum yatta, konuklar için 10, mürettebat için 11 lüks oda bulunuyor.


  ETİKETLER:

  Bodrum

  ,

  Lüks

  ,

  Tarım

  ,

  petrol

  ,

  ,

  Ukrayna

  ,

  muğla